Bitki Koruma Ders NotlarıDers Notları

Bahçe Bitkileri Genel Hastalıkları Ders Notları

Bahçe Bitkileri Genel Hastalıkları ders notumuzda; domateslerde görülen fungal hastalıklar, domateslerde görülen solgunluk hastalıkları ve bakteriyel hastalıklar, domateslerde görülen viral hastalıklar ve biberde görülen fungal hastalıklar, kabakgillerde görülen hastalıklar, lahana, karnabahar ve brokoli hastalıkları, soğan ve sarımsak fungal hastalıkları, süs bitkileri hastalıkları, meyve ağaçlarında görülen fizyolojik hastalıklar, kök çürüklüğü hastalıkları, monilya veya mumya hastalıkları, kara leke hastalıkları, bağ hastalıkları, meyve ağaçlarında görülen diğer önemli hastalıklar, meyvelerde görülen bakteriyel, viral ve fitoplasma hastalıkları konularına değilinilmiştir.

bahcebitkilerihastalik
Bahçe bitkileri genel hastalıkları örnek görselidir.

Ders İçeriği ve Amacı

Bahçe Bitkileri Genel Hastalıkları dersinde; Sebze ve süs bitkileri ile meyve ve bağlarda görülen  fungal, bakteriyel ve viral hastalıkları ve mücadelesini öğretmek amaçlanmıştır.

Bahçe Bitkileri Genel Hastalıkları Ders Notu

Genel Bahçe Bitkileri Ders Notu PDF’sini Aşağıdan İnceleyebilirsiniz. Eğer PDF boyut yüksekliği vb. nedenlerle görüntülenmiyor ise alt kısımda bulunan ders adının bulunduğu yazıya veya indir butonuna tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
pdf dosyasi indir 1

Prof.Dr.F.Sara DOLAR, Prof.Dr. Fikret DEMİRCİ’den Alıntılanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Kopyalama Engellendi.